EPIZODA - 9

 

Betty a Nicolas pracují celou noc, což způsobí Bettyin pozdní příchod do práce. V EcoModě zatím vidíme Armanda, jak se úplně rozhořčen, protože Mario, Paty a dokonce ani Betty zatím nepřišli.

Betty je už skoro u EcoMody, když zakopne a padá na zem. Zraňuje si nohu a rozbíjí brýle. Když se pak dostane do Armandovy kanceláře, on na ní vyjede a ptá se jí, zda jí někdo doma umřel nebo zda se něco stalo jí nebo zda se rozbil její autobus, protože jestli Betty nemá odpověď ve smyslu ani jedné z těchto verzí, je zbytečné, aby mu vysvětlovala, proč jde pozdě. Armando chce vědět, kde jsou Paty a Mario, a Betty ho opět rozzuří, když se zeptá, zda snad nejsou spolu. Na to Armando jen nepříjemně odvětí "Co já vím, já nejsem jejich matka!?!" Pak posílá Betty, ať je najde s poznámkou, ať pro něj alespoň něco udělá. Betty vezme Armandův stresový míček a přináší mu jej a on opět zuří (ano, přesně toto je styl našeho milovaného Armanda) a hází míček na podlahu říkajíc "Proč mi to dáváte? Já to nepotřebuju!" Armando uchopí Betty za pramen vlasů a vláčí ji do její kanceláře jako by byla loutka. A když se ona s ním pokouší hovořit, říká jí, ať přestane kulhat, zda si tím z něj snad tropí žerty?

Když ubohá Betty vejde do své kanceláře, Armando udělá jeden ze svých pohledů "oči v sloup"a zakleje ve smyslu "Ach bože, čím jsem si to jen zasloužil?".

Betty volá do kantýny a žádá si dvojitou kávu černou bez cukru. Když se jí ptají, zda ona je ta hezká blonďatá sekretářka, odpovídá, že ne, že ona je ta z toho bývalého skladiště, "yo soy Betty, la fea."

Hermes volá Betty a ptá se jí, zda dokončila ten plán, na kterém s Nicolasem pracovali, ale slyší, jak Armando na Betty zrovna křičí. To jej naštve a jde si s ním promluvit tváří v tvář, protože nikomu nedovolí jednat se svou dcerou takovýmhle způsobem.

Mario a Patricia přicházejí do práce a asi jen stěží jim někdo uvěří, že nebyli spolu. Oba mají i mokré vlasy, které si ve spěchu neměli čas usušit. Armando jejich příchod hlučně komentuje a nadává Patricii, zvláště po tom, co mu ona oznamuje, že nedodělala požadovaný obchodní rozpočet. Armando si jej chce tedy udělat sám a je velice rozčílený. Betty opakovaně zkouší s Armandem mluvit a dát mu obchodní plán, který vypracovali s Nikolasem, ale on ji nenechá ani jednou domluvit a dál s ní jedná hrozně - je tak moc hrubý… hrubý… a hrubý.

Hermes přijíždí do EcoMody, aby si promluvil s Armandem, ale Betty tomu chce zabránit a tak přede všemi dělá, že si přišel promluvit s ní, a na recepci se jej snaží přesvědčit, aby jel zase domů. Marcela má (ó, jaké překvapení) další hádku s Armandem. Stěžuje si na jeho nevraživou náladu a znovu si stěžuje i na Betty. Armando jí slibuje Bettyino brzké propuštění, aby byla Marcela konečně šťastná a on měl konečně klid.

Aura Maria oznamuje, že Betty kulhá a svolává pohotovost - Klub ošklivek jí chce se zraněním pomoci.

Marcela a Paty se radují ze zprávy, že Betty už brzy odejde.

Když se Betty vrací zpět do své kanceláře, Armando jí řekne, ať si sesbírá své věci a jde.