EPIZODA - 7

 

Klub ošklivek vypravuje Betty, proč se Armando mohl stát se prezidentem. Také o jeho sestře Camile, která udělala velkou chybu, když se zamilovala do nějakého chudáka a vdala se za něj - její rodiče se pak k ní otočili zády, a to je důvodem, proč se s ní její rodina nestýká a ona je ve spojení pouze s Armandem. A že se po nějaké době s manželem rozešla a odstěhovala se se svým synkem do Švýcarska. Klub ošklivek říká Betty také stručně o Marii Beatriz, Marcelině a Danielově sestře - prý měla tolik plastických operací, že si už ani nemůže pamatovat, jak vypadala ve skutečnosti.

Mezitím na schůzi vedení Roberto oficielně předá prezidentský post Armandovi. Vysvětluje všem přítomným, že jestliže do roka Armando nebude schopný dosáhnou vytyčených cílů, prezidentem se stane Daniel. Daniel jen odpovídá, že doufá, že ještě bude co převzít, protože on je přesvědčen, že Armando přivede podnik k záhubě.

Sofia povídá Betty, že to byl právě Marselin hlas, který zajistil Armandovi funkci prezidenta, a všechny z Klubu jsou přesvědčeny, že za ten hlas Armando "draze zaplatí". Říkají, že Marcela a Armando spolu chodí už přes dva roky a že on je jí nevěrný při každé příležitosti, ale Marcela mu vždy odpustí a vezme jej zpátky. Sandra říká, že by si Marcela měla dávat lepší pozor, protože jednoho dne přijde nějaká žena a vezme jí ho. Aura Maria říká, že jak Mario tak Armando se scházejí pouze s krásnými ženami. Ne Marsela s Armandem, ale to Armando zůstává s Marcelou. A Sandra namítá, že Marsela možná není ta žena, kterou Armando opravdu hledá. Že možná potřebuje zcela odlišný typ ženy - odlišný od těch, na které je zvyklý.

Na konci schůze Daniel odjíždí a Mario se svěřuje Armandovi s myšlenkou, že má možná Daniel pravdu a Armandův plán je příliš riskantní.

Klub ošklivek se s Betty vracejí zpět do práce a srazí se s Danielem, Betty doslovně, a Daniel na ní řve.

Roberto informuje Armanda, že on a Margarita se chystají navštívit ve Švýcarsku jeho sestru a synovce a pak se usadí v Londýně.

Betty se hádá s Paty o tom, jak na schůzi tvrdila, že zprávu pro vedení připravila ona, ale Marcela se jí zastává tím, že za takovou "mrzáckou" zprávu si Betty povýšení nezaslouží. Je jen sekretářka a nikdy nebude ničím víc.

Roberto hovoří s Armandem a uděluje mu informace o chodu podniku a snaží se ujistit, že ani jeho domýšlivost ani ego nezasáhnou do chodu společnosti a on svého kroku nebude v budoucnu litovat (no, tak to se ještě uvidí) a přesvědčuje se, že se Armando nezaplete do žádného pochybného obchodu.

Betty líčí mamince do telefonu, že chce rezignovat na svou funkci a co Marcela a Patricia udělaly s její zprávou.

Všechen personál EcoMody se loučí s Robertem a Margaritou.