EPIZODA - 4

 

        Karin Larsonová vyhrožuje, že pokud ji vyhodí, udělá skandál. Betty se tedy vrátí do své kanceláře a za chvíli příjde za Armandem znovu a oznámí mu, že mu telefonovali z firmy Tejicol, aby nezamenul, že ve dvě má u nich schůzku. Samozřejmě, že to není pravda. Armando se Marcele omluví a odejde z kanceláře. Venku mu Betty řekne, že Karin ho stále čeká na recepci. Ale v tom okamžiku prochází přes recepci Patricia a uvidí tam Karin. Ihned to jde oznámit Marcele. Armando ale mezitím sešel dolů a odvedl Karin ven z budovy. Když Marcela příjde na recepci, už tam nejsou. Zeptá se recepční, zda Armando odešel spolu s ní a ta potvrdí, že ano. Mezitím Betty požádá Armandova kamaráda Maria Calderona, aby zavolal do Tejicolu a zajistil tam, aby věděli, že Armando tam má přijít na schůzku. A dobře udělala, protože za ní přichází Marcela a žádá ji, aby okamžitě zatelefonovala do Tejicolu. Chce si ověřit, zda tam je její snoubenec, nebo jestli odešel s Karin. Ředitel Tejicolu ji ubezpečí, že Armando tam má dohodnutou schůzku, ale ještě nepřišel. Marcela položí telefon a ten začne zvonit. Je to Armando. Betty mu nenápadně naznačí, že by měl jít do Tejicoly a zavolat odtud Marcele, aby byla klidná. Před Marcelou se potom Betty tváří, že jí volal někdo z nějaké jiné firmy a hledal jejího snoubence. Armando právě dořešil problém s Karinou a upozorní ji, že s ní už nikdy nechce nic mít! Ale vůbec nic. Potom jde do Tejicolu a zavolá odtud Marcele. Ta mu poví, že zase mu to výborně vyšlo, ale příště takové štěstí mít už nebude. “Vždy jsi uměl výborně kličkovat!” vyčítá mu. Dohodnou se, že se večer setkají a promluví si. Marcela chce od Betty jeho diář, aby zjistila číslo Kariny. Když jí ho Betty odmítne vydat, propustí ji. Gutieréz se postará o výpověď.

        Betty si balí své věci, ale tehdy se vrátí Armando a zastane se jí. Křičí na Marcelu, že nemá právo vyhazovat jeho zaměstnance a potom pohrozí Gutierézovi, že příště, když něco takového  ještě udělá, poletí on! Zajde za Betty a poví jí, že žádnou výpověď nedostává. “Děkuji vám, Beatriz.” Betty ale namítá, že bude nejlepší, pokud odejde, protože mu nechce působit další problémy s Marcelou. “Ne, vy tu zůstanete. Nejdříve jsem vás přijal na dvou měsíční zkušební dobu. Nyní jste tu už natrvalo, za jeden den jste dokázala to, co jsem očekával za dva měsíce. Vy jste žena, kterou potřebuji!” řekne jí a pohladí ji po tváři. Tehdy vejde jeho kamarád Mario a omluví se, že vyrušoval. Počká prý na Armanda v jeho kanceláři. Když oba do ní vejdou, Mario se začne smát. “Děkuji,” poděkuje Betty šéfovi. “Já děkuji vám.” Když Betty odejde, rozesmátý Mario paroduje: “Vy jste žena, kterou potřebuji!” Armando ho uklidňuje a žádá ho, aby s tím přestal.

         Betty se vrátí domů a vidí, že otec má nové auto. Je podobné tomu prvnímu, také starý model. “Předpokládala jsem, že si koupí něco moderního,” říká matce. “Vždyť víš, jaký je otec!” odpovídá jí matka. Na Betty čeká v jejím pokoji Nikolas. Společně hovoří o tom, že Nikolas nemá žádnou šanci získat Patricii i když se mu líbí. “Ona si všimne jen muže, který má BMW, akcie v podniku, hodně peněz a musí i nějak vypadat!” říká mu Betty. I ona ví, že nemá žádnou šanci u Armanda. Protože je škaredá...
         Mario nainstaluje Armandovi do počítače program s množstvím krásných žen. Armando mu nadiktuje své požadavky, jak by si představoval ideální ženu. Černé vlasy, modré oči, vysoká, asi 55 kg. Program mu najde osm překrásných žen. Mario potom řekne Armandovi, že tam přidal ještě jeden požadavek. Žena s hlubokými city a na obrazovce se objeví Betty.